Skip to main content
 

O mnie

 

Dr Andrzej Kuźmicki

Jestem dyplomowanym hipnoterapeutą,

Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną,

FAQ

 

 

Gdzie mogę zaparkować samochód ?

Czy mogę przesunąć termin zarezerwowanego spotkania ?

Czy mogę skasować zarezerwowane spotkanie i jakie są warunki skasowania rezerwacji ?

Czy mogę otrzymać od Dr Kuźmickiego zwolnienie zdrowotne z pracy ?

Czy Dr Kuźmicki wystawia recepty na leki ?

Czy Dr. Kuźmicki dokonuje diagnozy psychologicznej, stwierdzającej np. stopień psychicznego uszczerbku na zdrowiu, dla celów proceduralnych związanych z procedurą uzyskiwania odszkodowań z tytułu ubezpieczeniowych ?

Czy Dr. Kuźmicki dokonuje diagnozy psychologicznej np. stwierdzającej psychiczną niezdolność do pracy (potrzebną do uzyskania świadczeń renty inwalidzkiej i in.) ?

Czy na miejscu jest dostępna toaleta ?

Czy na miejscu znajduje się poczekania (np. dla osób z rodziny) ?

 
 

Opinie klientów

 

 
 
Z usług Pana Andrzeja korzystam od kilku lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest on terapeuta jakich mało. Jego praca jest jego pasją. Pan Andrzej pomógł mi przejść przez najtrudniejsze momenty mojego życia. Nigdy nie zostawił mnie bez pomocy.
Kon
 
 
Każdy powinien poznać takiego psychoterapeutę jakim jest Pan Andrzej. Z czystym sumieniem polecam. Jeżeli szukasz pomocy, rozmowy, wsparcia, nakierowania to Pan Andrzej jest osobą która ci pomoże. Panie Andrzeju, dziękuję za rozmowy i spotkania.
Patrycja
 
 
Helped me turn my life around completely within a few months. I cannot recommend him enough, truly life changing. He is straight to the point and helps you break down and understand everything in a way you couldn't have imagined before.
Max
 
 
Terapia z panem Andrzejem wniosła bardzo wiele korzystnych i zmian w moim życiu. Szczerze mogę zachęcić wszystkich którzy potrzebują pomocy.
Maciej
 
 
Trafiłam na terapie do dr.Kuzmickiego w bardzo trudnym okresie swojego zycia.Z perspektywy czasu i obecnych doświadczeń sadze i przede wszystkim czuje ze była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu.
Urszula
 
 
Bardzo dobra i profesjonalna pomoc. Polecam
Ireneusz
 

Formularz rezerwacji

 

empty-col-left

left_section

right_section

CAPTCHA

center-submit-wrap