Polski psycholog w Southampton - porady psychologiczne

  Witaj!

Jeżeli mieszkasz w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii, w Southampton, Bournemouth, Portsmouth, albo Londynie i potrzebujesz pomocy psychologicznej, konsultacji, porady to  serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

 

Umożliwiają Tobie bezpośredni kontakt z psychologiem, dostosowany do indywidualnych potrzeb i dynamiki życia na progu XXI wieku.

Ponieważ wiem, że każdy jest niepowtarzalny i różnymi drogami chadza, stąd proponuję różne formy pomocy psychologicznej, od bezpośrednich w gabinecie, po konsultacje online. Od porad jednorazowych, po regularne sesje ukierunkowane na wspieranie Twojego rozwoju i umożliwiające stały, nieograniczony kontakt z profesjonalistą.

Koszt standardowej sesji (50-minutowej sesji) wynosi 45 funtów.

Jeśli potrzebujesz bardziej regularnej pomocy, możesz wybrać jeden z promocyjnych pakietów. Możesz wybrać zestaw 3 albo 6 sesji.

  • Za jedną sesję w zestawie pierwszym (zawierającym 3 sesje) zapłacisz 37 funtów (opata 110 funtów).

  • Za jedną sesję w zestawie drugim (zawierającym 6 sesji) zapłacisz tylko 29 funtów (opata 174 funtów).

 
Możesz zarezerwować dla siebie już w tej chwili najlepszy termin. Wystarczy, że wejdziesz do działu 'Rezerwacja', wybierzesz konkretny dzień (dostępny w kalendarzu terminów) i godzinę, a potem dokonasz opłaty za sesję na podane przeze mnie smsem (lub mailem) konto bankowe.  To bardzo prosty sposób.
 
Możesz też napisać do mnie lub zadzwonić by się zarejestrować lub porozmawiać. Napisz na adres: dr.kuzmicki@polskipsycholog.com lub zadzwoń +44 79 588 08 927. W liście napisz z jakiego typu sesji chciałbyś skorzystać.
 

 

Zapraszam do rozmowy!

Dr Andrzej Kuźmicki