Konsultacje online przy pomocy komunikatora Skype

Jeśli bardziej odpowiada Ci bezpośredni kontakt psychologiem online, jeżeli korzystasz z programu Skype lub innego komunikatora, to możesz wybrać formę konsultacji w postaci rozmów audio lub video.

W delikatnych, trudnych sytuacjach życiowych bezpośredni kontakt z psychologiem może być bardzo pomocny. Walorem tej formy porad psychologicznych jest łatwy i tani dostęp do psychologa, a równocześnie posiadający szereg zalet wizyty w gabinecie. Jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu kontaktujesz się ze mną mailowo i ustalasz termin sesji. Nie ograniczają cię przy tym ani odległości między nami, ani inne czynniki takie, jak dojazd etc.

Można by powiedzieć: 'Mówisz i masz!' Potrzebujesz porady, a nie staje Ci nic na drodze, aby ją uzyskać kiedy masz taką potrzebę.

Możesz tym samym pełniej i szybciej stymulować swój rozwój. Chcesz rozwinąć skrzydła? Nie wiesz jak to zrobić? Skontaktuj się ze mną, a postaram Ci się pomóc w wyborze możliwie najlepszej drogi życiowej czy rozwiązania.

 

 

Koszt standardowej sesji (50-minutowej sesji na Skype) wynosi 45 funtów dla osób mieszkających w UK.

Jeśli potrzebujesz bardziej regularnej pomocy, możesz wybrać jeden z promocyjnych pakietów. Możesz wybrać zestaw 3 albo 6 sesji przy użyciu Skype'a.

  • Za jedną sesję w zestawie pierwszym (zawierającym 3 sesje) zapłacisz 37 funtów (opata 110 funtów).

  • Za jedną sesję w zestawie drugim (zawierającym 6 sesji) zapłacisz tylko 29 funtów (opata 174 funtów).

 
Możesz zarezerwować dla siebie już w tej chwili najlepszy termin. Wystarczy, że wejdziesz do działu 'Rezerwacja', wybierzesz konkretny dzień (dostępny w kalendarzu terminów) i godzinę, a potem dokonasz opłaty za sesję na podane przeze mnie smsem (lub mailem) konto bankowe.  To bardzo prosty sposób.
 
Możesz też napisać do mnie lub zadzwonić by się zarejestrować lub porozmawiać. Napisz na adres: dr.kuzmicki@polskipsycholog.com lub zadzwoń +44 79 588 08 927. W liście napisz z jakiego typu sesji chciałbyś skorzystać.
 
Zapraszam serdecznie!
Andrzej Kuźmicki