Hipnoterapia dla Ciebie!

Witaj!

Zapraszam Cię do skorzystania z nowej ekscytującej formy terapii i rozwoju!

 

Hipnoza jest wykorzystywana w hipnoterapii, między innymi jako metoda leczenia depresji, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń lękowych, przy zmniejszaniu bólu oraz w terapii uzależnień.

Pod wpływem pozytywnej sugestii udzielanej pacjentowi, hipnoterapeuta umożliwia pacjentowi uzyskanie upragnionej zmiany w życiu, poprzez wpływ na jego podświadomy poziom umysłu. W wyniku tego w umyśle pacjenta uruchamiają się nowe, zdrowsze, bardziej harmonijne formy funkcjonowania.

Hipnoza (grec. ύπνος = ýpnos, w wolnym znaczeniu sen) jest to specyficzny stan psychiczny charakteryzujący się zwiększoną podatnością na sugestię.

Podatność na hipnozę jest nieodłącznie związana z podatnością na sugestię, którą można mierzyć standfordzkim testem podatności na sugestię.

 

***

Skorzystaj z 60% zniżki dla osób nowych. Koszt sesji tylko 20 funtów!

Koszt standardowego zestawu trzech sesji (50-minutowych) wynosi 140 funtów.

Jeśli potrzebujesz jeszcze kilka dodatkowych spotkań to możesz wybrać zestaw 6 sesji w cenie 240 funty.

Możesz zarezerwować dla siebie już w tej chwili najlepszy termin. Wystarczy, że wejdziesz do działu 'Rezerwacja', wybierzesz konkretny dzień (dostępny w kalendarzu terminów) i godzinę, a potem dokonasz opłaty za sesję na podane przeze mnie smsem (lub mailem) konto bankowe.  To bardzo prosty sposób.
 
Możesz też napisać do mnie lub zadzwonić by się zarejestrować lub porozmawiać. Napisz na adres: dr.kuzmicki@polskipsycholog.com lub zadzwoń +44 7799332570. W liście napisz z jakiego typu sesji chciałbyś skorzystać.
 
Zapraszam serdecznie!
Andrzej Kuźmicki